Založit webové stránky nebo eShop

Seznam závodníků

Seznam závodníků MMČKNO 2013

st.číslo psovod  pes / fena
1 John David (GB) Enzo Argone      
2 Pospíšilová Radmila Chelsey Vikar       
3 Ptáčníková Michaela Akyra z Atarova sadu    
4 Kubeš Jiří Sax Favory Cross     
5 Kristová Karolína Jimmie Duffmar   
6 Pejša Martin Kato Aritar Bastet  
7 Hořejší Jana Ing. Paris v.d.Mohnwiese      
8 Matoušek Martin Furia Drapa        
9 Tichá Mirka Sorbona Favory Cross   
10 Leemans Dirk Gucci Du Triangle Magique   
11 Nemravová Petra Okim u Alfréda  
12 Drahoš Pavel Dene vom Ecke     
13 Beranová Eva Alexia Laperys  
14 Hořejší Jana ml. Una ze stříbrného kamene   
15 Šafářová Denisa Orty Vikar   
16 Kaděrová Jana Gart z Bakru    
17 Kraus Lukáš Bady Anilorak      
18 Cvinger Tomáš  Yankee ze Stříbrného kamene  
19 Bočan Pavel Hill z Holýkova    
20 Hutchinson Barry Hugh (GB) Axi Jaccaids     
21 Machová - Angelovová Renata Tobiáš Anrebri   
22 Volek Zdeněk Abba All Proffesore     
23 Kala Oldřich Elvis Hartis Bohemia 
24 Kaskounová Martina Drago Denbrix  
25 Růžička lumír Lee Barabak    
26 Valla Rudolf Ax z Kuřimského háje    
27 Mochán Jiří Berro z Lomeckého polesí     
28 Konířová Šárka Donna Zlatý Keram  
29 Kallionyzis Christos Dyk Ir-sed     
30 Koudela Jiří Benji Felones   
31 Štěpař Jiří Enrico Bohemia Bells   
32 Skokan Zdeněk Falk Zde-Sko      
33 Kostera Libor Baxter Vikar   
34 Skřenek Martin Jerry z Daskonu 
35 Pufrová Milena Jaro Ja-He  
36 Radovesnická Hana  Fany Ben-Ju       
37 Ouška Václav Chees ze Svobodného dvora 
38 Majtasová Marta Marlboro Black Chabet   
39 Černochová Simona Woltair Gája-Nova      
40 Hejtmánek Pavel Lucan Zloděj slunečnic     
41 Skořepa Libor Ajka z Rexovy Ohrady   
42 Šonský Roman Artur Nokafi  
43 Šimková Petra Squall ze Stříbrného kamene   
44 Glisník Vít Scoot Favory Cross    
45 Uher Petr Alti z Chotínského údolí        
46 Kropáčková Jana Nessi z Kuřimského háje   
47 Ausficírová Jana Anaja od Janice  
nenastoupil Gorecki Zbygniew Yucci Vikar    
nenastoupil Chmurová Lenka Rosso Vikar 
nenastoupil Klomínský Břetislav ml. Jennifer Moravia Artex    
nenastoupil Klomínský Břetislav st. Era v.Bonauer Wald  
nenastoupil Krátká Eva Vrisco Niox   
nenastoupil Plášil Václav Quella ze Stříbrného kamene   
nenastoupil Šilhavý Luděk Draco Mania Bohemia
TOPlist